Kısaca Güngör Elektrik;

Sektöründe 20 yıldır faaliyet sürdüren Güngör Elektrik Almış olduğu işleri “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesinden asla ödün vermeden gerçekleştirmiştir.Yapılan işlerde kaliteye verilen önemden taviz vermeden, zamanında, eksiksiz olarak teslimat ilkesine sahip olan Güngör Elektrik Sektöründe lider firmalardan olma amacına çok yakındır.
Misyonumuz;

Elektrik sektöründe müşterilerimize en doğru çözümü sunabilmek amacıyla kaliteden ödün vermeden başta tedarikçilerimiz, rakiplerimiz ve çalışanlarımız olmak üzere ilişkide bulunduğumuz tüm kişi ve kuruluşlarla dürüst ve saygılı ilişkiler içinde, onlarla başarımızı ve gücümüzü paylaşıp, en gelişmiş teknolojik olanakları da kullanarak kendi alanımızda dürüst, ekonomik, güvenilir ve kaliteli firma konumunda kalmak şirketimizin genel felsefesidir.

Güngör Elektrik olarak, uzun yılların verdiği bilgi birikimiyle, Avrupa normlarında üretim yapan, konularında lider firmaların ürünlerini, mühendislik deneyimimizle birleştirerek tüm müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Vizyonumuz;
Güngör Elektrik’in vizyonu sektöründe en saygın, dinamik ve verimli çalışan şirketi olmaktır. Rekabetçi esaslar içerisinde, Türkiye ve sınır ötesi elektrik ve diğer verdiği hizmetlerlede arzu edilen nitelikte hizmet sağlayabilen, sektörün öncü şirketi haline gelmektir.

Değerlerimiz;

Güngör Elektrik’in genel değerleri; saygınlığı, sürekli gelişme sağlayan bilgi birikimi ve farklılaşma sağlayan kabiliyeti ve gerçek kaliteyi, uygun fiyatlarla sunabilme yeteneği, yüksek etiğe sahip ve küresel standartlarda kaliteli kurumsal yönetişime adanmış değerlere sahip bir şirket oluşu, yerel ve özellikle sınır ötesi kaliteli, yetkin ve değer katarak sunulan başarılı ve kalıcı çalışmalar yapma geleneğidir.